Co robię

Pomagam zwiększać sprzedaż z Google Ads

Jestem Certyfikowanym Specjalistą Google Ads i Google Analytics. Moją pasją są liczby, ze szczególnym naciskiem na mnożenie – ruchu, konwersji i przychodów klientów. Na co dzień wspieram polskie firmy w promocji ich biznesów online, dążąc do maksymalizacji przychodów z kampanii bez przepłacania za reklamy.

Moje cele wobec Twojej firmy to:
  • docierać do właściwych odbiorców, którzy tu i teraz chcą kupić Twoje produkty lub usługi;
  • oszczędzać Twój czas i pieniądze na nieskutecznych rozwiązaniach promocji biznesu w Internecie;
  • zwiększać sprzedaż online dla Twojego biznesu.
Chcesz sprawdzić skuteczność swoich kampanii w Google Ads?
ZAREZERWUJ BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ
10
lat doświadczenia
5
lat w e-commerce
100
procent zaangażowania
200
i więcej zrealizowanych projektów
Wiedza i doświadczenie

Certyfikaty ze zdanych egzaminów Google, co roku aktualizowanych, stanowią potwierdzenie zdobytych umiejętności, które na co dzień wykorzystuję w prowadzonych dla klientów kampaniach reklamowych Google Ads.

Co mówią sami klienci?

Miałam przyjemność pracować z Panią Eweliną i jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy. Pani Ewelina wykonała swoją pracę bardzo dobrze, w krótkim czasie. Wzięła pod uwagę wszystkie moje uwagi i była bardzo pomocna w tworzeniu Google Ads. Stały kontakt z Panią Eweliną i jej dostępność pozwoliła na dopracowanie każdego szczegółu, a wykonana przez nią praca przeszła moje oczekiwania. Bardzo polecam współpracę z Panią Eweliną.

Aleksandra Rogala, Słodkie Dodatki

Dzięki współpracy z Panią Eweliną rozpoczęliśmy pozyskiwać ważnych dla naszej firmy klientów. Kampanie działają lepiej niż kiedykolwiek i są wciąż udoskonalane, rozbudowywane, wprowadzane są nowe pomysły.

Anna Rayzacher, CHM Media

Czujemy, że jesteśmy wreszcie w dobrych rękach. Pani Ewelina jest sympatyczną, cierpliwą osobą, ale przede wszystkim niezwykle kompetentną i rzeczową. Zdecydowanie polecamy!

PFP Hermes

Ewelina z chęcią pomogła mi doradzić w mojej taktyce marketingowej dot. branży fotowoltaicznej. Sprzedała mi wiele trików, które na pewno pomogą mi w biznesie online 😉

Kasper Kalfas, Aiflops

Kampanie Google Ads dopasowane do potrzeb Twojego biznesu
Ty zajmij się biznesem
Ja zajmę się jego promocją
Zacznij teraz!