Jak mogę Ci pomóc

Określ aktualne potrzeby biznesowe:
jak-moge-ci-pomoc-kampanie-google-ads
STARTUJĘ Z BIZNESEM ONLINE

Jestem na początku drogi. Chcę rozpocząć działania promocyjne w Google. Potrzebuję kompleksowej konfiguracji wymaganych narzędzi.

SPRAWDŹ, CZEGO POTRZEBUJESZ
kampanie-google-ads-lista-uslug
CHCĘ RUSZYĆ Z KAMPANIĄ W GOOGLE ADS

Posiadam wymagane narzędzia i chcę ruszyć z reklamą w Google. Szukam wsparcia w kompleksowej obsłudze kampanii reklamowych.

UZYSKAJ WYCENĘ
bezplatna-analiza-konta-google -ads
SZUKAM NOWYCH MOŻLIWOŚCI

Obecne kampanie nie przynoszą zakładanych rezultatów. Szukam nowych rozwiązań, które pozwolą zyskać więcej klientów oraz zwiększyć przychody mojej firmy.

ZAMÓW KONSULTACJĘ
Poznaj pełen zakres usług:
kampanie-google-ads-lista-uslug
Sieć wyszukiwania

Kampanie tekstowe wyświetlane na podstawie wybranych słów kluczowych w sieci Google. Dostępne w wersji standardowej i dynamicznej.

Sieć reklamowa

Kampanie banerowe (graficzne) kierowane na sieć reklamową Google Display Network, obejmującą w sumie 2 miliony witryn.

Kampanie produktowe

Umożliwia promowanie produktów sklepu zarówno z punktu wyszukiwarki Google jak i karty Zakupy Google (Google Shopping). Usługa dostępna po integracji sklepu z kontem Merchant Center.

Kampanie video (Youtube)

Umożliwia promowanie filmów video docierając do ponad miliarda użytkowników dziennie. Serwis Youtube udostępnia również opcję reklamowania produktów w tematycznie powiązanych filmach.

Remarketing

Kampania umożliwiająca ponowne dotarcie do osób, które miały już styczność z marką, zwykle w celu dokończenia procesu zakupu lub innej konwersji, jak: wysłanie formularza, zapis do newslettera czy kontakt.

Konfiguracje narzędzi Google

Nie masz jeszcze skonfigurowanego konta Google Ads? Chcesz szerzej zliczać statystyki z ruchu na stronie czy sklepie? Potrzebujesz połączyć swój sklep z kontem Merchant? W tym wszystkim również mogę Cię odciążyć.

Kampanie Google Ads dostosowane do potrzeb Twojego biznesu
Ty zajmij się biznesem -
ja zajmę się jego promocją
Zacznij teraz!