Jak mogę Ci pomóc

Określ aktualne potrzeby Twojego biznesu:
jak-moge-ci-pomoc-kampanie-google-ads
STARTUJĘ Z BIZNESEM ONLINE

Jestem na początku drogi. Chcę rozpocząć działania promocyjne w Google. Potrzebuję kompleksowej konfiguracji wymaganych narzędzi.

ZAMÓW KONFIGURACJĘ NARZĘDZI
kampanie-google-ads-lista-uslug
CHCĘ RUSZYĆ Z KAMPANIĄ W GOOGLE ADS

Posiadam wymagane narzędzia i chcę ruszyć z reklamą w Google. Szukam wsparcia w kompleksowej obsłudze kampanii reklamowych.

UZYSKAJ BEZPŁATNĄ WYCENĘ
bezplatna-analiza-konta-google -ads
SZUKAM NOWYCH MOŻLIWOŚCI

Obecne kampanie nie przynoszą zakładanych rezultatów. Szukam nowych rozwiązań, które pozwolą zyskać więcej klientów oraz zwiększyć przychody mojej firmy.

UMÓW SIĘ NA KONSULTACJĘ (60 MIN.)
Poznaj pełen zakres usług:
kampanie-google-ads-lista-uslug
Kampanie w wyszukiwarce Google

Kampanie tekstowe wyświetlane na podstawie wybranych słów kluczowych w sieci Google. Dostępne w wersji standardowej i dynamicznej.

Kampanie w sieci reklamowej Google Display Network

Kampanie banerowe (graficzne) kierowane na sieć reklamową Google Display Network, obejmującą w sumie 2 miliony witryn.

Kampanie produktowe

Umożliwiają promowanie produktów sklepu zarówno z punktu wyszukiwarki Google jak i karty Zakupy Google (Google Shopping). Usługa dostępna po integracji sklepu z kontem Merchant Center.

Kampanie video (Youtube)

Umożliwia promowanie filmów video docierając do ponad miliarda użytkowników dziennie. Serwis Youtube udostępnia również opcję reklamowania produktów w tematycznie powiązanych filmach.

Remarketing

Kampania umożliwiająca ponowne dotarcie do osób, które miały już styczność z marką, zwykle w celu dokończenia procesu zakupu lub innej konwersji, jak: wysłanie formularza, zapis do newslettera czy kontakt.

Konfiguracje narzędzi Google

Nie masz jeszcze skonfigurowanego konta Google Ads? Chcesz szerzej zliczać statystyki z ruchu na stronie czy sklepie? Potrzebujesz połączyć swój sklep z kontem Merchant? W tym wszystkim również mogę Cię odciążyć.

Kampanie Google Ads dostosowane do potrzeb Twojego biznesu
Ty zajmij się biznesem -
ja zajmę się jego promocją
Zacznij teraz!